Soha
PostWysłany: Pią 13:07, 28 Lip 2006    Temat postu:

znow dobry mecz. stajemy sie porzadna druzyna?? gramy juz w miare rowno i mamy dosc malo potkniec

p.s.nie napisales jaka to byla zaskakujaca bramka ta pierwsza Razz przechwyt bo wybiciu i samotny rajd Very Happy
Rooney3
PostWysłany: Pią 12:44, 28 Lip 2006    Temat postu: FC Outsider - Nakło United 0-2 (28.07.2006 r)

Dzisiaj do meczu przystąpiliśmy już z naszych herbem na piersi. Była to duża motywacja bo każdy chciał rozpocząć tą przygode od wygranej. Mecz układał się po myśli Nakielskiej drużyny. Już w 11 minucie po akcji obrońców United wyszło na prowadzenie. Mecz był bardzo wyrównany i nie było wiadomo jak skończy się to spotkanie. Tuż przed końcem pierwszej połowy bramke na 2-0 dla gości strzelił Verelad po asyści Koperka. Wynik mógł się jeszcze zmienić jednak zawodncy obu drużyn nie mogli wykorzystać dobrych sytuacji jakie sobie stworzyli. Mecz zakończył się zwycięstwem Nakło United 2-0.

FC Outsider - Nakło United 0-2
0-1 Soha (asysta Rooney3)
0-2 Verelad (asysta Koperek)

W drużynie z Nakła wystapili: Soha, Rooney3, Koperek, Verolad i Loker.