Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 204

Skąd: Nakło nad Notecią

PostWysłany: Śro 13:24, 26 Lip 2006    Temat postu: Nakło United - PHB 2-3

Do meczu przystąpiliśmy znowu w nowym ustawieniu gdyż chciałem wypróbować zawodników na innych pozycjach. Gra nam się zbytnio nie układała i do przerwy przegrywaliśmy 1-0. W szatni panowała jednak dobra atmosfera i każdy uważał, że możemy jeszcze wygrać. Dwie bramki na początku drugiej połowy jednak pokrzyżowały nam plany. Wynik ten utrzymywał się do 70 minuty i wtedy zdobyliśmy w przeciągu 10 minut dwie bramki. W 80 minucie mogło być 3-3 jednak po strzale Rooneya piłke na lini bramkowej zablokował obrońca drużyny PHB. Mecz skończyl się wynikiem 3-2 dla gości i zawodnicy Nakielscy nie schodzili z boiska w dobrych nastrojach. Dużym osłabieniem w tym meczu był brak Sohy którego nieobecność bardzo mocno odczuliśmy.

tu nie ma zadnych postow, wiec kazdy powinien zobaczyc Razz

moze powinien przy kazdym opisie meczu znajdowac sie sklad w jakim wystapilismy wraz z podzialem na linie (obrona-pomoc-atak)??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum drużyny Nakło United Strona Główna -> Sparingi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)