Street Team B - Nakło United 2-2 (27.07.2006 r.)

Rooney3

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 204

Skąd: Nakło nad Notecią

PostWysłany: Czw 12:45, 27 Lip 2006    Temat postu: Street Team B - Nakło United 2-2 (27.07.2006 r.)

Dzisiaj o godzinie 12:00 rozegraliśmy kolejny mecz. Naszym przeciwnikiem była druzyna Street Team B. Chciałem na tym meczu wypróbować na obronie nasz nowy nabytek Armss'a jednak ten niespodziewanie po 10 minutach "gry" w naszej drużynie zrezygnował Rolling Eyes Ale wracając do meczu zaczeliśmy w składzie: Obrona Rooney3, Soha, Pomoc Cronodevil, Hektor, Atak Verelad. Gdy weszliśmy na server i rozpoczął się mecz mieliśmy straszne lagi (najwięsze z nich miał Hektor) i grało się bardzo ciężko z tego powodu. Mecz rozpoczął się od atakach obu drużyn jednak Street Team B nie oddawał żadnych strzałów gdyż swietnie rozumieli się obrońcy i przerywali wszystkie szturmy przeciwnika. W 33 minucie było 1-0 po bramce Verelad'a. Tuż przed przerwą, w doliczanym czasie gry, zupełnie przypadkową bramke trafili zawodnicy Ulicznej drużyny. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 1-1. W drugiej połowie niespodziewanie opuścił nas Hektor (prawdopodobnie wyłączył mu się net albo zawiesił komputer). Wtedy bramke trafili gospodarze obejmując prowadzenie 2-1. Zawodnicy Nakielscy zdoali jednak odrobić straty po bramce Rooney'a i kapitalnej asyście Cronodevil'a w 88 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 2-2 i w naszej drużynie można było odczuć mały niedosyt gdyż grając 4 na 5 mieliśmy jeszcze szanse na zwycięstwo.

=== Rooney3 === Soha ====

Ostatnio zmieniony przez Rooney3 dnia Czw 12:58, 27 Lip 2006, w całości zmieniany 2 razy
cronodevil

Posty: 6

Skąd: z Bielawy

PostWysłany: Czw 12:51, 27 Lip 2006    Temat postu: Boski mecz!!!

Co tu dużo mówić byliśmy przeważającą drużyną nawet grając w 4 osoby.
Po prostu Boski Mecz!!!!! Wink

Soha

Posty: 122

Skąd: Kielce/Świnoujście

PostWysłany: Czw 12:52, 27 Lip 2006    Temat postu:

ten mecz byl najlepszy z tych, w ktorych bralem udzial w NU Very Happy pewnosc zarowno w obronie i w ofensywie, pomyslowosc w przodzie, a przede wszystkim spokoj Very Happy

p.s. podobal mi sie motyw ok 60-65 minuty jak sobie rozgrywalismy na polowie, a tamci biegali za pilka jak mlode jelenie Razz Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum drużyny Nakło United Strona Główna -> Sparingi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)